OOrgin is also available in your country: USA. Starting good deals here now!

Granite Crushing And Screening Plant Owner

4 months ago Automobiles Gaurnadi   19 views

34,785,300 ৳

  • Granite Crushing And Screening Plant
  • Granite Crushing And Screening Plant
  • Granite Crushing And Screening Plant
Location: Gaurnadi
Price: 34,785,300 ৳

TURBO 950 - Hareketli Kapalı Devre Kırıcı ve Eleme Tesisi - Yeni Teknoloji Sert Malzeme Kırıcı / Bazalt, Granit, Nehir Taşı, Madencilik, Kireçtaşı.

TURBO 950 - Kapalı devre kırma sistemi tek bir platformda toplanır ve bir istif aracı ile taşınabilir. RD grubu bu seriyi kısa süreli kurulum için tasarladı. DM Serisi, bir şase üzerinde bir kırma / eleme kapalı devre tesisini ifade eder. Küçük, orta veya büyük işler için eşsiz ürün gamı ​​sunmaktadır. Üç katlı eğimli ekranlı çoklu, kübik spesifik ürünler üretir. Bu kırıcılar klasik bitkilerin işlerini kolaylıkla yapabilirler. Bu makineler Türkiye pazarında ve Dünya pazarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Turbo serisi, bazalt, granit vb. Gibi sert malzemelerin yanı sıra demir cevheri, kuvars ve kromdan gelen malzemeler için de en uygun olanıdır.

Sistemdeki mevcut makine ve teçhizat;

* Vibrasyonlu Besleyici ve Besleyici Besleyici
sistem 2 adet vibromotorla (İtalyan Markası Oli) çalışmakta olup, bu da düşük bakım ve sorunsuz çalışmalara neden olmaktadır.
Besleyici, Ekskavatör ve Yükleyici ile beslenmek için uygundur ve ek bir hazne ile kamyonla beslenebilir.
Besleyicideki ve haznede bulunan tüm aşınma noktaları değiştirilebilir aşınma koruyucuları ile korunmaktadır. Aşınmanın meydana gelebileceği noktalarda, aşınma kolları cıvatalı ve kolayca değiştirilebilir.
İlave hazne hidrolik sistem tarafından açılıp kapatılabilir. Bu kolay montaj ve demontaj sağlar.
Besleme tepsisinde bir tarama sistemi vardır. Bu eleme sisteminde büyük malzemeleri kolayca ortadan kaldıran zig zag tipi ızgara sistemi bulunmaktadır.
By-pass konveyör, stok alanında elenmiş ve ince malzemelerin stoklanmasına izin verir veya bu malzemeleri doğrudan bir klape oluk vasıtasıyla ana banda gönderebilir. Bu klape oluğu sayesinde, maden taş kırıcıya girmeden stok alanına taşınabilir veya ana bant beslenebilir. Bu, kapasiteyi arttıran bir faktördür.

When you call me, don't forget to mention that you found this ad on OOrgin.com I do not want to be contacted by telemarketers or representatives of any other website.
 

Additional Details

Car Brand Zil
Model dm turbo 950
Year of registration 2018
Fuel Type Diesel
Transmission Manual
Condition New
Mileage 10